Reference
- z e-mailů:

Dobrý den paní Ilečková,
navštívili jsme Vás s dcerou (5let) na začátku roku s problémem, že měla strach z jedné učitelky.
Trvalo to asi měsíc než se to zlepšilo. Chci Vám tímto poděkovat. Už chodí do školky bez slz a bez zvracení, což je pro nás velký úspěch.
P. V.

Po konzultaci se mi moc ulevilo, bylo to, jako by odešla ze mně velká tíha, která mi ubírala mnoho sil. Už během konzultace jsem cítila, že jde přesně o to, co potřebuji...
A. P.

Nikdy by mě nenapadlo, že právě ten první krok, který mě napadl u Vás při konzultaci, povede k vyřešení tak složitých vztahů s partnerem. Děkuji za to a těším se na další konzultaci.
K. L.

Vztahy v rodině a s dětmi se urovnaly a s manželem prožíváme znovu velmi krásné období. Těším se zase někdy na viděnou.
A. N.

Moc se mi ulevilo a hodně věcí jsem si uvědomila a pochopila. Byly to výborně investované peníze. Děkuji.
H.K.

Dobrý den paní Ilečková,
děkuji za Váš mail. ...Jinak Vám chci za sebe i kolegy velice poděkovat, Váš seminář mezi námi otevřel spoustu nových otázek, pracovních a hlavně osobních....
Je to po téměř 12 letech poprvé, co jsem u firmy,( kdy jsme prošli za tu dobu různými školeními, ) a seminář měl takový velký ohlas.


Dobrý den Lenko,
děkuji za optání, daří se mi dobře.... To o čem jsme mluvily po telefonu už odeznělo. ....velice se vážím Vaší opory.
P. B.


Dobrý den paní Ilečková,
jsem moc ráda, že mi to konečně vyšlo a že právě tady. Vám moc děkuji za podporu, za to že jste tak skvělý člověk a že jsem vás mohla poznat. Já sama se konečně cítím mnohem líp, i když vím že všechno, co bych chtěla, není ještě dořešeno. Chtěla bych se s vámi ještě jednou sejít pokud možno ještě v listopadu.

A. H.

Klient 40 let
Ve své práci se často setkávám s lidmi - zákazníky, kolegy.
Při jednáních, konzultacích i prezentacích jsem se dostával do situací, kdy jsem nechápal jejich reakce a chování.
Po absolvování semináře „Vztahy jako klíč ke spokojenosti a úspěchu“ jsem se naučil správně odhadnout svůj protějšek. Jednání jsou pro mě dnes daleko snažší a hlavně s daleko lepšími výsledky ke spokojenosti všech zúčastněných.


Klient 38 let
V profesním životě se mi postupně přestávalo dařit. Objevovala se ta samá témata, ty samé problémy, neexistoval profesní růst, neměl jsem motivaci. Po několika konzultacích se situace diametrálně změnila. Začaly přicházet nápady a úspěchy při realizaci projektů, zlepšil se vztah s mými kolegy.

Klient 39 let
Po absolvování několika konzultací v oblasti osobního rozvoje jsem pochopil, jak působím na kolegy a obchodní partnery, při prezentacích. Zjistil jsem jaké jsou moje přednosti a jak je mohu využít třeba při obchodních jednáních. To mi přineslo jiný náhled na věc i na lidi, při jednáních i prezentacích se cítím naprosto uvolněný, dříve všudepřítomná tréma je minulostí.


Klientka 27 let
Po dlouhodobých zažívacích problémech mi byla diagnostikována celiakie na základě provedené biopsie tenkého střeva s ujištěním, že s bezlepkovou dietou se mé zažívání upraví. Nicméně ani po 6ti letech držení striktní bezlepkové diety se mi stav nezlepšil a zažívací problémy se objevovaly i nadále. I díky přístupu lékařů jsem se rozhodla pro alternativní cestu řešení mých zdravotních problémů. Rozhodla jsem se zpracovat své obtíže pomocí metody EFT. Ihned po prvním sezení EFT jsem cítila znatelné pokroky. Celkem jsem absolvovala asi 3 EFT sezení a zažívání se mi postupně upravilo.
Změnila jsem svého lékaře a vyžádala jsem si opětovné vyšetření na celiakii a po 3 měsících stravování se zatížením na lepek mi byla provedena opět biopsie tenkého střeva s negativním výsledkem. Celiakie již nebyla prokázána a zažívání se mi upravilo.

Klientka 28 let
Na sezení jsem přišla s akutním zánětem močového měchýře (bolesti močového měchýře, neustálé nucení na močení, bolest při močení). Po konzultaci jsem cítila, jak mi bolest doslova odchází z těla pryč. Tento odblok jsem ještě podpořila užíváním brusinek a samozřejmě klidovějším režimem. Během tří dnů mi problémy odezněly.

Klientka 53 let
Opakované otoky na obličeji a rukách - diagnostikována potravinová alergie
Po opakovaných otocích zejména v obličeji a rukách mi byla diagnostikována potravinová alergie na širokou škálu potravin. Ani při dietě a užívání léků se dlouhodobě nestalo, abych z nenadání neotekla. Rozhodla jsem se tedy na svoje otoky podívat i jiným způsobem. Děkuji za to. Absolvovala jsem 2 cca hodinová sezení, jsem bez léků, bez otoků a jím vše. A vím, pro co se mám příště zase rozhodnout, protože toto je cesta bez zbytečných omezení.

Vážená paní Ilečková,
děkujeme mnohokrát za včerejší příjemnou terapii. Cítíme se oba moc dobře a abychom změnu potvrdili, hned jsme si pořídili část nového šatníku :))) Váš přístup se mi líbil a cítil jsem se v bezpečí a dobrých rukou. Určitě zase dorazíme v rámci našeho rozvoje.

Klientka 40, klient 4leté dítě
Zažívací problémy, psychické problémy, chronická zácpa, nervozita, koktavost
Konzultace mi vždy pomohla, i když bezprostředně po odbloku se potíže na přechodnou dobu spíše zhoršily. Mým největším problémem bylo špatné zažívání, které se upravilo asi po čtvrtém sezení. Nyní ještě docházím s menšími problémy, které ale mizí hned po prvním odbloku a již bezbolestně. Znovu mám chuť do života a spoustu plánů. Také syn (4 roky) byl po asi pátém sezení téměř v pohodě a vyřešilo se vše najednou (psychické problémy, chronická zácpa, nervozita, koktavost). Je to výborná terapie a všem ji vřele doporučuji.

© Studio Balance, Lenka Ilečková
Pro spokojený, naplněný, šťastný život.